Aby w pełni korzystać z serwisu należy się zarejestrować. Można to zrobić TUTAJ
Zapraszamy także na Forum Secretland
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!


SŁUCHAJ NAS ZA POMOCĽ

ODWIEDZ NAS


SecretLand GG: 55450693
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Przetłumacz stronę

DE FR ES SV IT
TOP 5 Listy PrzebojówSłuchaj Radia na Androidzie
Słuchaj nas na Androidzie!
Aby nas słuchać pobierz aplikację na swój telefon a następnie wpisz identyfikator naszej stacji: 34674
Statystyki odwiedzin
Odwiedzin: 2796217
Strona w sieci: 2710 dni
Głosuj na naszej liscie width=
News

Informujemy, iż z dniem 14 sierpnia 2018 na naszym portalu odbędzie się Letnie Sprzątanie. W związku z tym zostaną usunięte wszystkie konta na których aktywność nie była odnotowana w ciągu ostatniego pół roku. Informujemy także, iż zgodnie z regulaminem naszego portalu każdy użytkownik ma prawo posiadać jedno konto w związku z tym usunięte także zostaną multikonta czyli takie, na które logowano się z jednego adresu IP. W przypadku współdzielenia adresu przez kilku użytkowników proszę o zgłoszenie tego do głównego administratora do dnia 31 sierpnia 2018.


History Of New Dance Vol.80 (2018)Pora na kolejną dzisiejszą nowość na forum Secretland czyli 80-tą część składanki z serii History Of New Dance. Jest to dawka aż 18-stu nagrań, "zwanych" ogólnie jako klubowe (mieszanina różnych stylów między innymi: dance, house, deep house, trance vocal). Kompozycje te charakteryzują się chwytliwą melodią (rytmiczną jaki i wolniejszymi taktami) i "czystym", "elektryzującym" wokalem. Zagrają dla nas między innymi: Blasterjaxx, Dash Berlin & DBSTF Feat. Josie Nelson, Eric Prydz, Flavio Siciliano Feat. Adina, Lotus & Jessy Feat. Pitbull, Lucas & Steve X Janieck, Sigala Feat. Paloma Faith, Str!ker & Parker Feat. Ann Bailey, The Parakit Feat. Alden Jacob & Lola Bambola, Wasback Feat. Drew Ryn. Bezpośredni link kierujący na forum w rozwinięciu newsa.


History Of Eurodance Vol.190 (2018)Przedstawiam Wam kolejną odsłonę składanki z serii History Of Eurodance, a dokładnie Vol.190. Tracklista zawiera intro plus 18-ście kompozycji prosto z lat 90-tych czyli Eurodance w całej okazałości. Zagrają dla nas między innymi tacy wykonawcy jak: Bit Machine Feat. Daisy DeeBlizzard, Magdalena, 2 Fabiola, Paradisio, Unique II, E-Rotic, Angel City, 2 Brothers On The 4th Floor. Bezpośredni link kierujący na forum w rozwinięciu newsa. Zapraszam!


Damismania In The Mix Vol.79 (2018)Pora na nową część DIMIX (czyli Damismania In The Mix), która jest już gotowa do pobrania. DIMIX Vol.79 zawiera 24 jeszcze gorące świeżością utwory taneczne, które zostały podane w formie unikalnego miksu stworzonego specjalnie dla Was przez KMJ Project (Damis DJ Team). Link kierujący na forum do tematu autora, w rozwinięciu newsa! Zapraszamy w imieniu KMJ Project


Summer Hits SecretlandOto mała propozycja dla Was wszystkich ode mnie. Troszkę muzyczki na te letnie klimaty. Kompilacja składa się z 2-óch płyt, na których znajdzieice starsze i nowsze utwory. Będziecie mogli odsłuchać sobie przebojów ostatnich miesięcy jak i tych, jak ja to nazywam "old dance". Po szczegóły zapraszam na nasze forum, wszystkim życzę miłego odsłuchu w te upalne dni. Link na forum w rozwinięciu newsa.


Portal SecretLand prezentuje utwory o obniżonej jakości dźwiękowej w celu popularyzacji ich autorów oraz zachęcenia słuchaczy do zakupu oryginalnego nośnika co jest zgodne z ustawą o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000 roku. Nasza strona prezentuje muzykę, w celu sprawienia przyjemności słuchaczom, nie rozpowszechniamy jej dla celów komercyjnych. Nie chcemy okradać artystów i nie zarabiamy na utworach promowanych na naszej stronie.
Pamiętaj by ściągnięty utwór usunąć z dysku po 24 godzinach, jeśli utwór spodobał Ci się zakup oryginalną wersję.
Administracja Portalu SecretLand