Aby w pełni korzystać z serwisu należy się zarejestrować. Można to zrobić TUTAJ
Zapraszamy także na Forum Secretland
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!


SŁUCHAJ NAS ZA POMOCĽ

ODWIEDZ NAS


SecretLand GG: 55450693
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Przetłumacz stronę

DE FR ES SV IT
TOP 5 Listy PrzebojówSłuchaj Radia na Androidzie
Słuchaj nas na Androidzie!
Aby nas słuchać pobierz aplikację na swój telefon a następnie wpisz identyfikator naszej stacji: 34674
Statystyki odwiedzin
Odwiedzin: 2667847
Strona w sieci: 2610 dni
Głosuj na naszej liscie width=

Mega Hits 90s Vol1Jak to w naszej tradycji. Nowy Rok nowe wyzwania, postanowienia i cele. U nas też zawiało "nowym" Prezentujemy Wam pierwszą część z serii Mega Hits 90s. Na płytkach znajdziecie znane mniej lub bardziej kawałki ze sceny dance i disco lat 90 ubiegłego wieku. Już teraz na naszym forum dostępna pierwsza część, a na niej 15 utworów które pozolą wrócić w te fajne czasy. Niebawem aktualizacja działu download. Zapraszamy.


Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości. Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, a w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Wszystkim użytkownikom portalu SecretLand i ich rodzinom życzy administracja.


Old Dance Remix Vol.56 Na naszym forum oraz w dziale download premiera najnowszej częsci z  serii Old Dance Remix. Ponad 70 minut remixów i coverów znanych  utworów z lat 80=90 ubiegłego wieku. Na trakliscie min. covery utworu  Cambodia czy Wonderful Life a także remixy takich hitów jak Stop For A  Minute oraz Face To Face - Heart To Heart. 


News

Po raz kolejny zorganizowana wielka impreza dla miłosników muzyki  lat 80-tych. Tym razem koncerty odbędą się w 3 miastach. 25 stycznia w Elblagu, 26 stycznia w Pile i 27 stycznia w GrudziądzuPierwszą  gwiazdą koncertów jest Gina T., która pod koniec lat 80-tych wylansowała wiele dyskotekowych hitów takich jak: „Summertime summertime”, „Tokyo By Night”, Hey Angel” czy „In My Fantasy”. Pojawi się również włoski artysta Francesco Napoli, którego hity takie jak „Balla Balla Vol.1” „Balla Balla Vol.2” czy „Lady Fantasy” królowały w europejskich dyskotekach i na listach przebojów. Wielkim magnesem powinien być również występ króla eurodisco czyli Fancy, który zaprezentuje ponad godzinny zestaw swoich największych przebojów z „Flames Of Love”, „Bolero” i „Slice Me Nice” na czele. Inną ciekawostką będzie recital zespołu Systems In Blue czyli dawnych współpracowników Dietera Bohlena, których genialne głosy były wykorzystane na wszystkich albumach Modern Talking i Blue System. To właśnie ich niesamowitym warunkom głosowym zawdzięczamy m.in. brzmienie wszystkich chórków w tych przebojach, a także refreny w repertuarze Blue System. Członkowie zespołu w 2001 roku po konflikcie z tym niemieckim producentem założyli własny zespół, który nazwą i brzmieniem nawiązuje do Blue System. Na zakończenie koncertu wielki finał - recital zespołu Bad Boys Blue, który zaprezentuje wszystko to, co królowało na parkietach dwie dekady temu m.in.: „You're Woman”, „Come Back And Stay”, „Kisses And Tears” czy „A World Without You Michelle”. Żródło: http://hitparada.pl/


sandraPopularna w latach 80-tych wokalistka szykuje się do wydania dziesiątego albumu. "Stay In Touch" ukaże się 29 października. Za produkcję odpowiedzialny jest  duet Blank & Jones. Muzykę do zgromadzonych na krążku utworów  skomponowali Jens Gad i Hubert Kah. Dla Huberta był to pierwszy powrót do  współpracy z Sandrą od czasu niesamowitych sukcesów, jakie wspólnie odnosili  w latach 80-tych. Chcieliśmy przywrócić magię przebojów takich, jak "Maria Magdalena" czy "In The Heat Of The Night" - opowiadają muzycy Blank & Jones. Pierwszym krokiem było pozyskanie Huberta Kaha z powrotem do naszej drużyny, ponieważ Sandra i Hubert, kiedy razem staną za mikrofonem, tworzą po prostu niepowtarzalny duetFascynuje mnie to, ile pasji Blank & Jones wkładają w odtworzenie atmosfery lat 80-tych, z jaką wytrwałością poszukują oryginalnych dźwięków i brzmień - komentuje z kolei wokalistka. Słuchając nowych piosenek, czuję się tak, jakbym odbyła jakąś fantastyczną podróż w czasie. Mam z tego naprawdę masę frajdy. To już mój dziesiąty album studyjny. Bardzo przypomina mi mój pierwszy album, który był również moim największym sukcesem. W ten sposób krąg się zamyka, również pod względem muzycznym. Album "Stay In Touch" będzie również dostępny w wersji Deluxe, zawierającej dwie płyty CD, na których znajdą się m.in. rozszerzone wersje wybranych piosenek z albumu. Pierwszym singlem promującym dzieło w Polsce będzie "Infinite Kiss", który zostanie udostępniony stacjom radiowym już w październiku


Portal SecretLand prezentuje utwory o obniżonej jakości dźwiękowej w celu popularyzacji ich autorów oraz zachęcenia słuchaczy do zakupu oryginalnego nośnika co jest zgodne z ustawą o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000 roku. Nasza strona prezentuje muzykę, w celu sprawienia przyjemności słuchaczom, nie rozpowszechniamy jej dla celów komercyjnych. Nie chcemy okradać artystów i nie zarabiamy na utworach promowanych na naszej stronie.
Pamiętaj by ściągnięty utwór usunąć z dysku po 24 godzinach, jeśli utwór spodobał Ci się zakup oryginalną wersję.
Administracja Portalu SecretLand