Aby w pełni korzystać z serwisu należy się zarejestrować. Można to zrobić TUTAJ
Zapraszamy także na Forum Secretland
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!


SŁUCHAJ NAS ZA POMOCĽ

ODWIEDZ NAS


SecretLand GG: 55450693
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Ankieta
Najlepsze imprezy karnawałowe to

tradycyjne bale przebieranców

tylko u znajomych

dyskoteki w dobrym klubie

Przetłumacz stronę

DE FR ES SV IT
TOP 5 Listy PrzebojówSłuchaj Radia na Androidzie
Słuchaj nas na Androidzie!
Aby nas słuchać pobierz aplikację na swój telefon a następnie wpisz identyfikator naszej stacji: 34674
Statystyki odwiedzin
Odwiedzin: 2499743
Strona w sieci: 2491 dni
Głosuj na naszej liscie width=

Now And Forever Secretland Hits Vol.9 (2012)Oto trzecia premiera w ciągu dwóch dni. Tym razem płytka z serii Now And Forever Secretland Hits i kolejna dawka niezapomnianych przebojów euro i italo. Na składance znajdują się takie przeboje jak: Rock My Heart, Nothing But A Heartache czy You Belong to Me.


PŁYTY

Kolejna premiera zagościła na naszej stronie. Od dawna oczekiwana kolejna część Old Dance Remix już jest. Tym razem na płycie znajdziemy przeróbki takich hitów jak Don't Break My Heart, In The Army Now czy Bandierra La Playa Del Sol. Ponad godzina wspaniałek muzyki a jako bonus do płyty dołączono Megamix w wykonaniu Roxanne.


PŁYTYI oto pojawiła się kolejna płyta z serii Polski Power Dance. Na części 5mznajdują się takie przeboje jak Szklane Serce Mc Divy czy W jaskini Życia grupy Univers. Przeszło godzina zabawy w najlepszych rytmach polskich dyskotek lat 90. Więcej na naszym forum, a płytka do pobrania oczywiście w naszym dziale download.

Niezapomniane Przeboje Vol.3Niezapomniane Przeboje Vol.4Oto pierwsza premiera w nowym roku. Jakimś cudem nie pojawiła się część 3, a już mamy 4. Obie te części dostępne już na naszym forum i w dziale download. Na płytach znajdziemy niezapomniane przeboje polskiego popu i rocka z lat 80 i 90. Ponad 2 godziny rodzimych hitów zapraszam serdecznie.


Now And Forever Secretland Hits Vol.8 (2011)Oto kolejna premiera. Tym razem hity portalu Now And Forever Secretland Hits Vol.8. Na płycie 16 utworów takich artystów jak: Ace of Base, Ice MC, Ken Laszlo czy 2 Unlimited. Tą płytą zamykamy rok 2011. Wszystkim miłośnikom Italo Disco oraz Euro Dance życzę wielu wspaniałych minut przy słuchaniu naszych płyt i zapraszam w Nowym Roku na kolejne nasze premiery.


Portal SecretLand prezentuje utwory o obniżonej jakości dźwiękowej w celu popularyzacji ich autorów oraz zachęcenia słuchaczy do zakupu oryginalnego nośnika co jest zgodne z ustawą o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000 roku. Nasza strona prezentuje muzykę, w celu sprawienia przyjemności słuchaczom, nie rozpowszechniamy jej dla celów komercyjnych. Nie chcemy okradać artystów i nie zarabiamy na utworach promowanych na naszej stronie.
Pamiętaj by ściągnięty utwór usunąć z dysku po 24 godzinach, jeśli utwór spodobał Ci się zakup oryginalną wersję.
Administracja Portalu SecretLand