Aby w pełni korzystać z serwisu należy się zarejestrować. Można to zrobić TUTAJ
Zapraszamy także na Forum Secretland
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!


SŁUCHAJ NAS ZA POMOCĽ

ODWIEDZ NAS


SecretLand GG: 55450693
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Ankieta
Najlepsze imprezy karnawałowe to

tradycyjne bale przebieranców

tylko u znajomych

dyskoteki w dobrym klubie

Przetłumacz stronę

DE FR ES SV IT
TOP 5 Listy PrzebojówSłuchaj Radia na Androidzie
Słuchaj nas na Androidzie!
Aby nas słuchać pobierz aplikację na swój telefon a następnie wpisz identyfikator naszej stacji: 34674
Statystyki odwiedzin
Odwiedzin: 2534199
Strona w sieci: 2521 dni
Głosuj na naszej liscie width=

Now and Forever Secretland Hits Vol.6Własnie pojawiła się kolejna część naszej oficjalnej serii. Kolejna dawka wspaniałych niezapomnianych hitów. Wśród wykonawców min. Double You, Ace of Base, Troll czy Captain Hollywood Project.


PŁYTY

Ogłaszam wszem i wobec iż 38 część z serii Old Dance Remix jest już dostępna dla naszych użytkowników. Na płycie remixy takich przebojów jak Maria Magdalena, Touch Me czy Don't Cry Tonight.


Now And Forever Secretland Hits Vol.5 (2011)Miło mi poinformować iż jest juz dostępna kolejna piąta część Now And Forever Secretland Hits. Na płycie min tacy wykonawcy jak DJ Bobo, Sandra czy Patty Rayan.


PŁYTY

Na naszym forum pojawiły się kolejne części naszej składanki. Dostępne na kilku serwerach. Niestety na jakiś czas następuje zawieszenie uploadów, a spowodowane jest to jak zwykle tym samym problemami z dostępem do dobrego neta. Kolejna sprawa to nasz chomik, który narobił już nie złych zapasów i można tam znaleźć nie tylko płytki które są na stronie ale także np. pełną dyskografie Sandry i C.C.Catch ale także uwaga niezły zbiór teledysków. Oczywiście w przygotowaniu są kolejne produkcje i kolejne uploady nie tylko na chomika. Zapraszam gorąco.


Now And Forever SecretLand Hits Vol.2Na naszym forum dostępna już druga część kompilacji z niezapomnianymi utworami lat 80-90. Ponad godzina dobrej muzyki, a wśród wykonawców min. Linda Jo Rizzo, Culture Club i The Hurricanes. Zapraszam serdecznie.


Portal SecretLand prezentuje utwory o obniżonej jakości dźwiękowej w celu popularyzacji ich autorów oraz zachęcenia słuchaczy do zakupu oryginalnego nośnika co jest zgodne z ustawą o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000 roku. Nasza strona prezentuje muzykę, w celu sprawienia przyjemności słuchaczom, nie rozpowszechniamy jej dla celów komercyjnych. Nie chcemy okradać artystów i nie zarabiamy na utworach promowanych na naszej stronie.
Pamiętaj by ściągnięty utwór usunąć z dysku po 24 godzinach, jeśli utwór spodobał Ci się zakup oryginalną wersję.
Administracja Portalu SecretLand