Aby w pełni korzystać z serwisu należy się zarejestrować. Można to zrobić TUTAJ
Zapraszamy także na Forum Secretland
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!


SŁUCHAJ NAS ZA POMOCĽ

ODWIEDZ NAS


SecretLand GG: 55450693
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Ankieta
Najlepsze imprezy karnawałowe to

tradycyjne bale przebieranców

tylko u znajomych

dyskoteki w dobrym klubie

Przetłumacz stronę

DE FR ES SV IT
TOP 5 Listy PrzebojówSłuchaj Radia na Androidzie
Słuchaj nas na Androidzie!
Aby nas słuchać pobierz aplikację na swój telefon a następnie wpisz identyfikator naszej stacji: 34674
Statystyki odwiedzin
Odwiedzin: 2450897
Strona w sieci: 2457 dni
Głosuj na naszej liscie width=
PŁYTY

Jeszcze dzisiaj dostępna będzie kolejna część serii Best Of The Best. Tym razem będziemy mogli posłuchać chyba najlepszego, a przynajmniej najsławniejszego duetu Modern Talking. Na płycie znajduje się 13 nagrań oczywiście w wersjach mix, a wśród nich "Brother Louie", "Cheri Cheri Lady" oraz "Win The Race".


PŁYTY

Power Music to chyba najnowsza seria mojego autorstwa. Dotychczas wyszły 4 części, a w produkcji kolejna.Gatunek.... ciężko określi, może dance może muza klubowa trance czy house. Na płytkach znajdują się utworki ostatnich miesięcy w ciekawych wersjach mniej znanych szerszemu gronu słuchaczy. Na pewno każdy znajdzie sobie na płytce coś fajnego, coś co wpadnie w ucho i zostanie na dłużej.


PŁYTY

Ukazała się już druga część z serii Best of The Best. Tym razem na płycie znajdują się nagrania Carolin Catherin Müller czyli popularnej C.C.Catch. 14 nagrań w wersjach zremxowanych, a wśród nich "Backseat of Your Cadillac", "Heartbreak Hotel" oraz "Soul Survivor". Zapraszam do części rozszerzonej newsa.


PŁYTY

Nie wiem skąd i dlaczego przyszedł mi pomysł nowej serii płyt. Została ona opatrzona nazwą Best Of The Best - Remix Version. Na płytach znajdą się mix i remixy przebojów gwiazd muzyki lat 80 i 90 ubiegłego stulecia. Na pierwszy ogień poszła grupa Bad Boys Blue. Na składance znajdują się przeróbki takich przebojów jak "Lady Blue", "Queen Of My Dreams" czy "Hungry For Love"


News

Strona wystartowała, na razie z problemami. Po kilku zmianach różnych serwerów zmieniłem wersje fusiona. Nowa nie znaczy lepsza, miałem z nią same problemy. Ale w końcu się udało. Na chwilę obecną nie ma downloadu i raczej nie będzie. Wszelkie pliki będę umieszczał na zaprzyjaźnionym forum skladanki.net.pl, a także wstawiał na różne serwery. W odpowiednich tematach będzie można znależć info co i gdzie można pobrać. No to do dzieła, jak to mówią ...show must go on... .


Portal SecretLand prezentuje utwory o obniżonej jakości dźwiękowej w celu popularyzacji ich autorów oraz zachęcenia słuchaczy do zakupu oryginalnego nośnika co jest zgodne z ustawą o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000 roku. Nasza strona prezentuje muzykę, w celu sprawienia przyjemności słuchaczom, nie rozpowszechniamy jej dla celów komercyjnych. Nie chcemy okradać artystów i nie zarabiamy na utworach promowanych na naszej stronie.
Pamiętaj by ściągnięty utwór usunąć z dysku po 24 godzinach, jeśli utwór spodobał Ci się zakup oryginalną wersję.
Administracja Portalu SecretLand