Aby w pełni korzystać z serwisu należy się zarejestrować. Można to zrobić TUTAJ
Zapraszamy także na Forum Secretland
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!


SŁUCHAJ NAS ZA POMOCĽ

ODWIEDZ NAS


SecretLand GG: 55450693
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Przetłumacz stronę

DE FR ES SV IT
TOP 5 Listy PrzebojówSłuchaj Radia na Androidzie
Słuchaj nas na Androidzie!
Aby nas słuchać pobierz aplikację na swój telefon a następnie wpisz identyfikator naszej stacji: 34674
Statystyki odwiedzin
Odwiedzin: 2796214
Strona w sieci: 2710 dni
Głosuj na naszej liscie width=

Old Dance Remix Vol.54 Po długiej przerwie mamy kolejną część z serii Old Dance Remix sygnowaną numerem 54. Na płycie znjduje się 14 zremixowanych utworów. Wśród wykonawców min. Eddy Huntington, Capital Sound oraz C. C. Catch. Ze swojej strony polecam remix utworu Take My Breath Away (Scotty Edit Mix) w wykonaniu duetu Jordan & Van Geissen.


Zapraszam do obejrzenia krótkiego relacji ze wspaniałego koncertu Hit Parada, który odbył się w Ergo Arenie.
News

Płytki z serii Old Dance Remix od zawsze gościły na torrentach. Od pewnego czasu zaprzestaliśmy wstawiania ich na jednej z największych stron polskich ze względu na chamstwo i arogancje administracji tego portalu oraz wybiórcze podejście do sprawy. Z dniem dzisiejszym miło nam zakomunikować, iż pojawia się kolejna opcja pobierania naszych płytek. Z dniem dzisiejszym wszystkie płytki, które będą ukazywały się na naszej stronie w ciągu 48 godzin znajdą się także na stronie Exitorrent. To jedyna strona torrentowa, na której będą ukazywały się nasze produkcje. Reszta to tylko kopie i przerzuty. 


Old Dance Remix Vol.53 I oto mamy kolejną część z serii Old Dance Remix sygnowaną numerem 53. Na płycie znjduje się 12 zremixowanych utworów. Wśród wykonawców min. Modern Talking, Sandra oraz  Masterboy. Ze swojej strony polecam utwór  Gentle Touch - The Fire Of Love (Extended Dance Mix).


News

W związku z powtarzającymi się rejestracjami na stronie przez boty i ludzi, którzy na celu mają jedno - spamowanie i zalewanie nas niechcianym reklamami wprowadza się z dniem dzisiejszym rejestracje za potwierdzeniem administratora, a także wprowadzamy Regulamin Portalu. Osoby, które mają konto na naszej stronie proszone są o zapoznianie się z nim. Jeśli ktokolwiek nie akceptuje regulaminu proszę o zgłoszenie tego do administracji w celu usunięcia konta. W przeciwnym razie uważamy, iż każdy zarejestrowany dotychczas użytkownik SecretLand zgadza się z postanowieniami. Czytaj Regulamin. Wprzypadku problemów z rejestracją proszę o użycie formularza kontaktowego.


Portal SecretLand prezentuje utwory o obniżonej jakości dźwiękowej w celu popularyzacji ich autorów oraz zachęcenia słuchaczy do zakupu oryginalnego nośnika co jest zgodne z ustawą o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000 roku. Nasza strona prezentuje muzykę, w celu sprawienia przyjemności słuchaczom, nie rozpowszechniamy jej dla celów komercyjnych. Nie chcemy okradać artystów i nie zarabiamy na utworach promowanych na naszej stronie.
Pamiętaj by ściągnięty utwór usunąć z dysku po 24 godzinach, jeśli utwór spodobał Ci się zakup oryginalną wersję.
Administracja Portalu SecretLand